Takk for at du deltok i konkurransen! Vinneren
vil bli kontaktet og annonseres på vår hjemmeside i desember. Lykke til!
Lukk
Takk for at du deltok i konkurransen! Vinneren
vil bli kontaktet og annonseres på vår hjemmeside i desember. Lykke til!

Ditt brukernavn og passord for Klubb Möller’s blir sendt til deg per e-post.
Lukk
Konkurranseregler
Vinneren kåres av en uavhengig jury fra Axellus AS.
Vinneren må være over 18 år, eller ha skriftlig tillatelse fra foreldre.
Vinneren trekkes i uke 50 og kontaktes via e-post. Dersom vinneren ikke besvarer e-posten innen 2 uker trekkes ny vinner.
Premien betales ut i form av gavekort til en verdi av kr. 40.000.- Verdien er beregnet å dekke reise og opphold i Lofoten for fire personer i tre dager.
Vi forbeholder oss retten til å bruke vinnernes navn på nettsiden.
 
Man kan kun delta én gang pr e-postadresse
Lukk
Hjem  > Om omega-3 > Tran til barn

Tran til barn


Optimal utvikling av hjernen

Barns språk og bevisste tanker utvikler seg raskt, noe som krever at hjernen fungerer optimal. Tran er rik på den spesielle omega-3-fettsyren DHA, som er nødvendig for å bygge opp cellene i hjernen. Forskning viser at DHA har en positiv effekt på hjernens utvikling. En skje Möller’s Tran (5 ml) gir 1,2 gram omega-3, hvorav hele 0,6 gram DHA.


Sterkt skjelett

En sterk benbygning er viktig for å kunne være aktiv og utforske verden. Tran er en god kilde til vitamin D, som fremmer opptak av kalsium i kroppen og er dermed en forutsetning for et sterkt skjelett. Her i Norge, hvor vi har lite sol, får mange for lite vitamin D. En skje Möller’s Tran daglig sørger for den anbefalte daglige mengden vitamin D.


Anbefales av Helsedirektoratet

Helsedirektoratet anbefaler tran fra 4 ukers alder.  



Test våre tran-tips!

Selv om du vet at tran er svært viktig for barnet ditt er det ikke alltid så enkelt å gi. Vi på Möller’s forstår dette og har derfor samlet mange gode tips til hvordan du enklere kan gi barnet ditt tran. Prøv selv!   

Kontakt oss: Forbrukertelefon: 800 80 555. | Siden krever FLASH 9+ og Javascript. Laget av Assist2net AS
Hjem | Produkter | Råvarer | Om omega-3 | FAQ | Om oss | Presse | Helsepersonell | Klubb Möller´s!
Søk Søk Hjem Produkter Råvarer Om omega-3 FAQ Om oss Presse Helsepersonell Klubb Möller´s!